Авторизований ремонт Canon в місті Київ

  Наша компанія надає комплекс професійних послуг з сервісного обслуговування і ремонту принтерів, плоттерів, копірів, сканерів, біноклів. Ми стабільно працюємо в цій сфері протягом декількох років, що доводить рівень нашої професійної команди.Ремонт цифрових копіювальних апаратів Canon


Ремонт принтерів МФУ
Canon


Ремонт принтерів Canon модельного ряду LBP


Ремонт принтерів Canon Mp, Mg, Ip, Ix


Ремонт плоттерів Canon IPF


Ремонт сканерів Canon

   Копіювальна техніка в XX столітті стала відкриттям, за значимістю не поступається винаходу друкарства. Принтери, копіри, сканери та МФУ - незамінні помічники людини наших днів. Сьогодні це складні, потребують кваліфікованого звернення пристрою. Тому їх обслуговуванням і ремонтом повинні займатися професіонали.   Київ, незважаючи на свої розміри і амбіції, як і раніше залишається містом з обмеженими можливостями. Тут буває дуже важко знайти необхідний товар або сервіс.

  Компанії, що пропонують послуги ремонту копіювальної техніки - не виняток. Наприклад, виїзд майстра якщо і можливий, то про терміновість говорити не доводиться. Природно, у Вас немає бажання везти велике і важке МФУ в кустарну контору на околиці і чекати, обходячись без потрібної речі. Ось чому ми робимо Вам радикальну пропозицію!  

  А саме: максимально оперативне реагування (прийом замовлення та діагностика здійснюються практично моментально); Виконання всіх робіт максимально швидко і якісно; Ремонт техніки абсолютно будь-якого виробника і покоління; Виїзд майстра і діагностика - мінімальні гроші;   Ви можете замовити щомісячне планове обслуговування техніки і отримати суттєву знижку.

  Якщо термін гарантійного обслуговування вже закінчився, ми станемо Вашої надійною опорою. У нас своєчасна профілактика і терміновий післягарантійний ремонт будь-якого ступеня складності завжди швидко за помірною ціною. Як все відбувається? Ви привозите нам зламане пристрій або викликаєте нашого майстра. Він визначає ступінь несправності і погодить з Вами суму і терміни. У зазначений термін Ви отримуєте назад пристрій в робочому стані.   І це все! Ніяких затримок і відмовок! Ніяких додаткових поломок з вини майстрів! Тільки найвищий сервіс!   За Вашим бажанням на час ремонту ми надамо Вам аналог Вашого несправного пристрою з нашого підмінного фонду.

  Ну а якщо Ви побажаєте убезпечити себе надалі, ми з радістю приймемо Вашу техніку на планове щомісячне обслуговування. Воно включає мастило, чистку, перевірку роботи, регулювання, а також заміну запчастин та витратних матеріалів відповідно до вказівок виробника.
,

Интернет реклама
© 2009 "КопиСтарт - сервис обслуживания офисных машин "
При любом использовании материалов сайта, ссылка на источник обязательна. Все права на материалы, размещенные на copystart.net.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на copystart.net.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете гиперссылка (hyperlink) на copystart.net.ua обязательна.
Яндекс.Метрика