Сервісний центр "Copystart"

 Наш сервіс центр почав свою роботу в 2004 році. За цей час наші співробітники накопичили великий досвід по ремонту техніки Canon і hewlett packard, і стали справжніми професіоналами своєї справи. Всі інженери мають статус сертифікованих інженерів.


   Наша компанія надає комплекс професійних послуг з сервісного обслуговування і ремонту принтерів, плотерів, копірів, сканерів. Ми стабільно працює в цій сфері протягом декількох років, що доводить рівень нашої професійної команди.


   Виробляємо якісну заправку чорно-білих, кольорових лазерних картриджів для принтерів і копіювальних апаратів. Обмін витрачених картриджів на відновлені з гарантією якості друку. І замете що життя Вашого принтера або копіра залежить від якісної заправки. Ми використовуємо якісні витратні матеріали різних виробників.   Якщо у Вас виникли проблеми з оргтехнікою, не намагайтеся самі її полагодити, це може погіршити ситуацію. Звертайтеся до нас і ми відновимо працездатність Вашої техніки. Ремонт оргтехніки це справа рук фахівців.

   Заправка лазерних картриджів проводиться нашими майстрами тільки на базі сервісного центру. Інженери виконують заправку картриджа за оригінальною технологією, яка дозволяє добитися якості друку.

   Неодноразово сутність несправності опинятися ясна тільки лише після кваліфікованої діагностики копіювального апарату. Як Ви прекрасно розумієте, зробити діагностику по телефону - не припустимо. Лише тільки в процесі першого спілкування менеджер може вам сповістити орієнтовну ціну "Від і. До" з питання ремонту вашого копіювального апарату, принтера або БФП. Надалі після проведення діагностики ми проінформуємо вас про вартість ремонту. Без вашої згоди ремонтні роботи проводитися не будуть.


    З січня 2012 року наш сервіс успішно вирішує всі проблеми з новою лінійкою копіювального обладнання Canon. Багато проблем не піддаються швидкому ремонту, але завдяки наполегливості наших інженерів, почату справу завжди доводимо до кінця.


   Пропонуємо Вашій увазі наш новий розділ, який присвячений видатковими матеріалами для струменевого друку. Канули в лету ті часи, коли єдиним витратним матеріалом були оригінальні картриджі, чернілкі для струменевого оргтехніки. Сьогодні ми пропонуємо велику кількість різного роду сумісних витратних матеріалів, у випадку зупинки хоча б однієї одиниці офісної через дорожнечу ми можемо підібрати дешевий сумісний витратний матеріал.


   На багатьох сайтах і каталогах йде обговорення сервісних організацій, так от і з компанією "Кенон Україна" і порталом "сервісний центр" ми отримали почесну грамоту кращого сервісного центру міста Київ з обслуговування копіювальних апаратів середнього і вищого сегменту торгової марки "Canon". У свою чергу ми зобов'язуємося і далі вести правильну політику при роботі з клієнтами.   На сьогоднішній день існує багато компаній-виробників такої техніки, а також величезний вибір різних копіювальних машин. Для них навіть створена спеціальна класифікація, яка розрізняє машини по різних характеристиках. Наприклад, за габаритами, за принципами сканування, за кількістю виготовлення копій в день і так далі. Тому, перш ніж купувати подібне обладнання, потрібно чітко розібратися в його параметрах і знати, що даний апарат точно підійде для виконання поставленого завдання.

О сервисе Canon | Ремонт копировальных аппаратов | Ремонт плоттеров | Ремонт МФУ | О нас

© 2009 "КопіСтарт - сервісне обслуговування офісних друкарок"
Яндекс.Метрика